Preskočiť na obsah
Igor Polhoš ml.

Stavebníctvo

Igor Polhoš ml.

Zemné práce

Obec
Rakúsy
Od roku
2025
IČO
56 776 438

Igor Polhoš ml.

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
059 76 Rakúsy
Na trhu od
3. februára 2025
IČO
56 776 438
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Podnikanie v číslach

1
rok na trhu
2025
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Igor Polhoš ml.

Igor Polhoš ml. – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Rakúsy. Podniká od 3. februára 2025.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad prípravné práce k realizácii stavby.

Základné údaje

Obchodné meno
Igor Polhoš ml.
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
56 776 438
Dátum vzniku
3. februára 2025
Miesto podnikania
059 76 Rakúsy
Živnostenský register
Okresný úrad Kežmarok, vložka č. 730-22286
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Igor Polhoš ml. zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Prípravné práce k realizácii stavby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Igor Polhoš ml.?

Miesto podnikania je v obci 059 76 Rakúsy.

Čím sa Igor Polhoš ml. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby.

Aké je IČO – Igor Polhoš ml.?

IČO je 56 776 438.

Odkedy podniká Igor Polhoš ml.?

Podnikanie začalo 3. februára 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Igor Polhoš ml. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese igor-polhos-ml.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.